Шановні вчителі!
Упродовж березня-червня 2024 року КЗВО "ДАНО" буде проведено щорічний Фестиваль педагогічних інновацій освітян Дніпропетровщини «EDU_FEST Dnipro – 2024».
«EDU_FEST Dnipro–2024» буде проходити у 2 етапи:
До участі у Фестивалі запрошуються педагогічні працівники, психологи та керівники закладів дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти.
Конкурсний відбір буде здійснюватися за номінаціями (наказ ДАНО - додаток 1) відповідно до вимог до конкурсних робіт (додаток 2).
Тема для вчителів історії: "Учитель-дослідник. Самоорганізація та самостійне навчання."
За умовами номінації вчителі представляють на фестиваль проекти та дослідження, що вони проводять у рамках власного професійного розвитку та застосовують у своїй педагогічній діяльності; діляться практичним досвідом щодо стимулювання самоорганізації та самостійного навчання учнів у предметах громадянської та історичної освітньої галузі.
Людмила Базилевська,
09 квітня 2024 року
Учасникам Фестивалю необхідно в термін до 15 травня 2024 року заповнити реєстраційну форму та завантажити конкурсну роботу.
Посилання на реєстраційні форми та завантаження роботи https://docs.google.com/document/d/1ihhF3p7cWHKMRh6RWVvgld-mtGpE-MGs/edit?usp=sharing&ouid=101480875187046190861&rtpof=true&sd=true
Експертну оцінку конкурсних робіт буде проведено з 16 по 31 травня 2024 року.
Переможців Фестивалю буде оголошено під час заключного етапу, який буде проведено 13 червня 2024 року.
Долучайтесь, колеги! Чекатимемо ваші творчі дослідження!
Людмила Базилевська,
09 квітня 2024 року
Шановні колеги та учасники Фестивалю педагогічних інновацій освітян Дніпропетровщини «EDU_FEST Dnipro - 2023»!
Експертною групою підведено підсумки щорічного Фестивалю педагогічних інновацій освітян Дніпропетровщини «EDU_FEST Dnipro - 2023» в номінації "Історична та громадянська освітня галузь".
У Фестивалі брали участь 29 вчителів історії та громадянської освіти, роботи яких були представлені загальною
темою: «Можливості дистанційного навчання у формуванні національної ідентичності школярів: мотивація особистісного усвідомлення на уроках».
В представлених творчих доробках вчителі показували свої практичні та ефективні методичні здобутки, а також власні професійні здатності у питаннях формування національної самоідентифікації школярів в умовах дистанційного уроку.
За рішенням експертної групи переможцями стали 6-ро вчителів, які отримали дипломи-переможців:
Вітаємо переможців Фестивалю та очікуємо вас у вересневій Методичній студії з підведення підсумків, де і буде розкрито ваші знахідки.
Людмила Базилевська,
02 червня 2023 року
Шановні колеги!
На базі КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти» протягом березня-червня 2023 р. проводиться фестиваль педагогічних інновацій освітян Дніпропетровщини
«EDU_FEST Дніпро - 2023».
Фестиваль триває вже декілька років поспіль і проводиться для стимулювання творчого, інтелектуального, духовного розвитку та задоволення потреб у професійній самореалізації працівників освітянської галузі Дніпропетровської області; обміну ефективним педагогічним досвідом та створення умов для співпраці наукових, науково-педагогічних та педагогічних працівників, які розробляють та запроваджують педагогічні інновації.
Фестиваль педагогічних інновацій освітян Дніпропетровщини «EDU_FEST Dnipro - 2023» буде проходити у 2 етапи:
Конкурсний відбір буде здійснюватися за номінаціями. Вчителі у номінації громадянської та історичної освітньої галузі мають можливість працювати за темою: "Можливості дистанційного навчання у формуванні національної ідентичності школярів: мотивація особистісного усвідомлення на уроках історії, правознавства і громадянської освіти".
За результатами «EDU_FEST Дніпро - 2023» відбудеться загальна підсумкова онлайн-конференція із залученням вчителів, які отримали найвищу оцінку: І місце, II місце, III місце.
Кращий досвід роботи педагогічних працівників буде рекомендовано до видавництва та висвітлюватись у періодичних виданнях.
Деталі у вкладеннях.
Людмила Базилевська,
27 березня 2023 р.
ПЕРЕМОЖЦІВ ЗНАЙДЕНО!
Хто вони, талановиті вчителі правознавства з Дніпропетровщини?
І місце
Малюк Оксана Володимирівна, вчителька правознавства Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 120 Криворізької міської ради Дніпропетровської області.
ІІ місце
Підгайний Олександр Сергійович, вчитель правознавства комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 84» Дніпровської міської ради.
ІІІ місце
Шиманчик Яна Миколаївна, вчителька правознавства комунального закладу «Мар`є-Дмитрівська опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Девладівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області.
Шановні вчителі!
21-24 грудня 2021 р. навчально-методична лабораторія вивчення базових дисциплін ДАНО на базі "Наукового ліцею міжнародних відносин ІІ-ІІІ ступенів" Університету митної справи та фінансів провела серед вчителів Дніпропетровщини відбірковий етап зонального конкурсу “Учитель року-2022” в номінації «Правознавство».
20 учасників конкурсу змагалися:
Амбітна п‘ятірка вчителів із м. Дніпра, м. Кривого Рогу та Криворізького (бувшого Софіївського) району, яка продовжуватиме змагання 2-3 лютого 2022 р., братиме участь у фінальних конкурсних випробуваннях: «Методичний практикум» та “Урок». Тож чекаємо на переможця!
Людмила Базилевська,
28 грудня 2021 р.
Вчителям історії!
13 та 14 лютого у опорній школі відділу освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради було визначено переможця регіонального туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» в номінації «Історія».
Ним став Довганенко Роман Олександрович, вчитель історії комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 50» Дніпровської міської ради!
Щиро ВІТАЄМО молодого та талановитого вчителя з ПЕРЕМОГОЮ!
Педагогічна ідея вчителя:
"Пізнавати історію означає побачити себе в історії та історію в собі"
“Думайте, озвучуйте, творіть!” – під таким гаслом працює Довганенко Роман Олександрович як вчитель історії. Своїм головним завданням він бачить розвиток в учнів вміння мислити, розмірковувати, висловлювати свої думки та судження і втілювати все це в конкретному практичному результаті на уроці.
Створення “ситуації успіху” на уроках історії для нього є аксіомою.
Особливу увагу приділяє таким формам роботи:
Посада: вчитель історії та правознавства
Місце роботи: комунальний заклад освіти «Середня загальноосвітня школа № 50» Дніпровської міської ради
Педагогічний стаж: 18 років
Категорія: спеціаліст другої категорії (на момент проведення конкурсу)
На фото (справа наліво) фіналісти обласного туру всеукраїнського "Учитель року-2020" в номінації "Історія":
Людмила Базилевська,
заступник голови оргкомітету
обласного конкурсу ,
27 січня 2020 р.
Вчителям історіії, директорам шкіл!
22 квітня 2016 р. на ІІІ етапі (фінальному) Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2016" у номінації "Історія" вчителька історії СЗШ
№ 15 із м. Дніпропетровська ВЛАСОВА Наталя Сергіївна отримала ІІ місце.
За підсумками заключного туру конкурсу, що проходив цьогоріч у славетному місті Чернігові, журі визнало її лауреатом конкурсу "Учитель року - 2016" у номінації "Історія".
Ректорат ДОІППО щиро вітає Наталю Власову з перемогою та бажає подальших успіхів і високих здобутків!
Нехай конкурс розкриє перед Вами нові обрії, можливості щодо пізнання себе та яскравого педагогічного світу! З ПЕРЕМОГОЮ!
Людмила Базилевська,
24 квітня 2016 р.
Вчителям історії,
методичними службами управління і відділів освіти
та науки!
З 19 по 22 січня 2016 р., на базі НВК «Імпульс» Саксаганського відділу освіти Криворізької міської школи проходив фінальний етап ІІ туру (обласного) конкурсу «Учитель року-2016» у номінації Історія».
У ньому взяли участь 7-ро вчителів історії з міста Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Нікополь та сільських районів - Томаківського, Широківського та Юріївського.
Серед основних видів чотирьохденної роботи на конкурсі були: "майстер-клас", що проводився із вчителями-фіналістами, урок з історії України чи всесвітньої історії у 6-11 класах, інтерв'ю з учасником, котрий представляв власний досвід роботи у довільній формі, а також демонструвалось володіння вчителем ІКТ, що передбачало за короткий час розміщення інформації про перебіг конкурсу на власному Інтернет-ресурсі.
При визначенні переможців журі керувалося низкою критеріїв, враховуючи педагогічну майстерність конкурсантів, раціональність вибору та реалізацію засобів навчання відповідно до їх дидактичних функцій, подання навчального матеріалу із врахуванням вікових та психологічних особливостей учнів, вільне володіння фактичним матеріалом, оцінювання та контроль навчальних досягнень на уроці, вміле поєднання сучасних освітніх технологій із програмним змістом предмета і його вимогами.
Авторитетне журі конкурсу визнало переможців і так визначило призові місця:
І місце – Власова Наталія Сергіївна, вчитель історії другої категорії СЗШ № 15 м. Дніпропетровська (педстаж – 9 років)
ІІ місце - Манько Марина Олександрівна, вчитель історії другої категорії Криворізької спеціалізованої школи із поглибленим вивченням іноземних мов, (педстаж –6 років),
ІІІ місце - Пасічна Людмила Миколаївна, вчитель історії вищої категорії Чаплинської СЗШ Юр’ївського району, "старший вчитель" (педстаж – 24 роки).
ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!
Людмила Базилевська, голова оргкомітету, 23 січня 2016 р.
29 січня, в останній день обласного конкурсу "Учитель року-2015", було визначено найкращих вчителів правознавства!
У м. Жовті Води завершився фінальний етап конкурсу педагогічної майстерності шкільних вчителів, які викладають навчальний предмет "Правознавство".
Журі конкурсу віднайшло трьох найкращих. Ними стали:
І місце - Понурко Сергій Олександрович, вчитель правознавства другої категорії СЗШ № 42 м. Дніпропетровська, педстаж - 6 років.
ІІ місце - Хорунжа Любов Михайлівна, вчитель правознавства вищої категорії Нікопольської СЗШ № 2, вчитель-методист, педстаж - 22 роки.
ІІІ місце - Мусієнко Ольга Володимирівна, вчитель правознавства першої категорії Криворізької ЗШ № 32, педстаж - 10 років.
ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!
Оргкомітет,
30 січня 2015 р.
You can do it, too! Sign up for free now at https://www.jimdo.com