Фахові семінари, конференції, тренінги, виставки. МЕТОДИЧНІ поради

2019-2020 навчальний рік27.08.19 - Методичний семінар для вчителів історії від авторів підручника інтегрованого курсу "Історія: Україна і світ". 11 класШановні вчителі!

 

22 серпня 2019 р. у КЗВО "Дніпровська академія неперервної освіти" відбулась зустріч з співавтором підручника інтегрованого курсу історії для учнів 11 класу "Історія: Україна і світ" Мар'яном Мудрим, доцентом кафедри новітньої історії України Львівського університету, кандидатом історичних наук, головою Робочої групи з розробки навчальних програм з історії МОН України (м. Львів).

 

На зустрічі були присутні вчителі, які обрали цей підручник для роботи та ті, що планують за ним працювати.

 

Після семінару його учасники отримали сертифікати від ДАНО та видавництва "Генеза".

 

Більш цікавіше про семінар ви можете знайти на сторінці Фейсбуку за посиланням:  https://www.facebook.com/bazilevskaa

Людмила Базилевська, 

22 серпня 2019 року

 


2018-2019 навчальний рікПро обласний семінар з громадянської освіти у м. Синельниково 19 квітня 2019 р.Вчителям історії, правознавства та громадянської освіти! 

 

19 квітня 2019 року НМЛ соціально-гуманітарних дисциплін Дніпровської академії неперервної освіти спільно із відділом освіти Синельниківської міської ради проводить обласний навчально-практичний семінар для вчителів історії та правознавства, котрі викладають шкільний курс «Громадянська освіта» у 10 класі. 

 

Тема семінару: «Зорієнтованість шкільного курсу «Громадянська освіта» на набуття учнями конструктивної взаємодії та комунікації».

 

Регламент роботи семінару: з 9.00 години ранку до 15 години дня. 

 

Місце проведення семінару: відділ освіти Синельниківської міської ради (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 (м. Синельникове, вул. Миру,13).

 

Людмила Базилевська, 

29 березня 2019 р.

Download
Лист -виклик ДАНО на обласний семінар з громадянської освіти 19 квітня 2019 р. у м. Синельникове
Лист-інформатор виклик історія семінар 2
Adobe Acrobat Document 116.1 KB


Про семінар-тренінг з громадянської освіти у КЗВО "Дніпровська академія неперервної освіти"Шановні колеги!

 

23 жовтня 2018 року навчально-методична лабораторія соціально-гуманітарних дисциплін КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти» провела обласний тренінг для вчителів історії, які викладають шкільний курс «Громадянська освіта» у 10 класі. 

 

На тренінгу працювали ті вчителі, хто працює за підручником, розробленим авторським колективом Всеукраїнської асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба» (Вербицька П.В., Волошенюк О.В., Горленко Г.О., Кендзьор П.І., Козорог О.Г., Маркусь Н.І., Махун Л.П., Педан-Слепухіна О.Л., Ратушняк С.П., Ситник Е.В.) відповідно до нової навчальної програми (2018). 

 

Тема взаємодії на тренінгу була такою: "Загальні підходи та особливості викладання громадянської освіти у 10 класі". 

 

Учасники розглядали питання та проблеми забезпечення ефективного викладання курсу з громадянської освіти, знайомились із змістом курсу через методичні можливості підручника Всеукраїнської асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба».

 

Більше по змісту тренінгу можна дізнатись на сторінці Фейсбука за посиланням: 

Людмила Базилевська,

23 жовтня 2018 р.2017-2018 навчальний рікПро обласний семінар з історії 25 квітня 2018 р. у м. ДніпроМетодистам управлінь, відділів освіти та територіальних громад, відповідальних за суспільні дисципліни! 

 

25 квітня 2018 року навчально-методична лабораторія соціально-гуманітарних дисциплін КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти» проводить обласний навчально-практичний семінар на тему: «Розвиток творчого потенціалу особистості педагога шляхом упровадження інноваційних освітніх технологій». 

 

У деталях шукайте на сторінці Фейсбуку за посиланням: https://www.facebook.com/bazilevskaa/posts/1947803191961584


Ділилась досвідом на семінарі вчителі історії та правознавства базової школи, зокрема, 

Власова Наталія Сергіївна, переможець (перше місце) обласного конкурсу та фінального етапу (друге місце) Всеукраїнського "Учитель року-2016" у номінації "Історія" (на фото) та Чернобай Наталя Анатоліївна, вчитель історії вищої категорії КЗО “Середня загальноосвітня школа №15” ДМР.

 

Людмила Базилевська

 
Про обласний семінар з історії у м. Нікополі (2017)Шановні вчителі історії та правознавства!

 

12 жовтня 2017 року на базі відділу освіти і науки Нікопольської міської ради відбувся обласний навчально-практичний семінар для методистів історії та правознавства управлінь та відділів освіти, територіальних громад або керівників методичних об’єднань вчителів історії та правознавства на тему: «Реалізація оновлених навчальних завдань історичної та правової шкільної освіти через застосування технологій Веб 2.0» 

Нікопольчани зуміли цікаво розкрити тему семінару, вразити присутніх інноваційними можливостями застосування інформаційно-комунікаційних технологій на уроках суспільствознавчого циклу. 

Більше фотографій про хід семінару шукайте на сторінці у Фейсбуці за посиланням: https://www.facebook.com/bazilevskaa

Освітянам відділу освіти і науки м. Нікополя вдалось наблизити нас на відстань витягнутої руки до історії запорозького краю, а саме, відвідинами знакового місця - могили Івана Сірка, славного і легендарного козацького отамана.

 

ДОІППО дякує всім учасникам семінару за змістовну співпрацю! Будемо жити і вдосконалюватись!

 

Людмила Базилевська,

13 жовтня 2017 року
2016-2017 навчальний рікОбласний семінар з історії у м. Новомосковську (2016)Методистам історії управлінь, відділів освіти, освітнім  територіальним громадам, керівникам МО вчителів історії та суспільних дисциплін!

 

24 листопада 2016 року на базі середніх закладів освіти м. Новомосковська відбувся обласний навчально-практичний семінар на тему: «Пізнавальні завдання ІКТ на уроках історії  у 10 – 11  класах».

 

Головною метою семінару було розкриття методичних засад використання інформаційних технологій як дієвого чинника активізації пізнавального інтересу учнів старшої школи на уроках історії та правознавства.

Деталі у фотографіях шукайте на сторінці ДОІППО (посилання: https://www.facebook.com/profile.php?id=100007724327237&pnref=story) та на моїй сторінці у Фейсбуці за посиланням: https://www.facebook.com/bazilevskaa/media_set?set=a.1282125158529394.1073741849.100001957651022&type=3&uploaded=97 

 

Людмила Базилевська,

25 листопада 2016 р.Про роботу  пересувної експозиції "Кожен має право знати свої права" в школах м. ДніпраВчителям правознавства,

заступникам директорів шкіл з виховної роботи! 

 

Виставка проводиться ГО "МАRT - організацією-членом Української Гельсінської Спілки Прав Людини (УГСПЛ) в рамках дій Всеукраїнської освітньої програми "Розуміємо права людини" за підтримки програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Права людини в дії».  

 

Освітня виставка-навчання організована як один із кроків реагування на необхідність системного підходу до навчання правам людини у загальноосвітніх навчальних закладах. Вона дасть можливість стимулювати дискусію навколо проблем прав людини та дитини.

 

Про виставку та про те, як проходило навчання школярів читайте на сайті та у соціальній мережі Фейсбук за посиланнями (сторінка Людмили Базилевської): 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1263163000425610&set=pcb.1263195747089002&type=3&theater 

та 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1262017527206824&set=pcb.1262050980536812&type=3&theater

 

Людмила Базилевська,

координатор виставки,

09 листопада 2016 р. 2015-2016 навчальний рікСемінар у Криничанському районі у фотографіях

Квест-виставка "Моє місце" в рамках проекту "Сучасні виклики в Україні та проблеми солідарності в українському суспільстві" (2016)Виставка "Моє місце" як освітній інструмент та інструмент формування людських цінностей, показала нові діяльнісні підходи та можливості вчителя і учня у партнерській взаємодії під час навчального процесу та у позакласній роботі.

Виставка викликала зацікавлення своїм змістом, актуальністю теми, новою формою подачі  інформації й знайшла схвальні відгуки серед її відвідувачів.

 

 

Із змістовим наповненням виставки вчителі можуть ознайомитись за такими посиланнями: 

http://www.tolerspace.org.ua/ua/projects/myplace/

https://www.facebook.com/tolerspace/

 

Фотографії із виставки у ДОІППО шукайте на світлинах у альбомі "Квест-виставка "Моє місце" у ДОІППО"  за посиланням: https://www.facebook.com/bazilevskaa

 Людмила Базилевська,

координатор виставки 
Фотозвіт про обласний семінар з правознавства і громадянознавства 10-11 березня 2016 р. "Примирення в українському суспільстві"

У ДОІППО пройшов обласний навчально-практичний семінар з історії у формі майстер-класу