Новини, анонси, події та оголошення

Що готує нам новий 2018-2019 навчальний рік?Ну, що? Ви вже готові працювати?

 

Підготуйтеся до нового навчального року разом з нами!

 

Вебінар від креативних та активних учителів історії та правознавства, тренерів з найбільш обговорюваних та очікуваних тем: педагогічні технології, методики оновленої школи, нові підручники, громадянська освіта та планування роботи вчителів..!

 

Якщо ви у новому навчальному році прагнете змін та натхнення — приєднуйтеся до обласного вебінару, що пройде 21 серпня 2018 р. у КЗВО "Дніпровська академія непервної освіти" з 10:00 до 12:00 год. 

 

Реєстрацію можуть здійснити лише перших 100 відважних. Кількість місць обмежена!  Посилання на реєстрацію для участі у вебінарі -  

http://connect.dp.ua/webinar6/ .

 

Відповідальний за технічний супровід – Дзіговський Михайло Сергійович, науковий співробітник науково-дослідного відділу інформаційних технологій та дистанційного навчання (роб. тел. 056-732-47-66).

 

Людмила Базилевська,

15 серпня 2018 р. Методичні поради до складання освітніх програм на 2018-2019 н.р.Шановні колеги!

 

Міністерство освіти і науки України на своєму сайті оприлюднило накази № 405, № 406, № 408 від 20 квітня 2018 р., у яких йдеться про затвердження типових освітніх програм закладів загальної середньої освіти ІІ ступеня та ІІІ ступеня на 2018-2019 навчальний рік.

 

Для забезпечення їх реалізації рекомендуємо ознайомитись із змістом цих програм та розпочати активне планування і складання освітніх програм на новий навчальний рік.

 

Більш детальніші поради шукайте у рубриці "Починаємо навчальний рік".

 

Людмила Базилевська, 

17 травня 2018 р.Про обласний семінар з історії 25 квітня 2018 р. у м. ДніпріШановні колеги!

 

25 квітня 2018 року навчально-методична лабораторія соціально-гуманітарних дисциплін КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти» провела обласний навчально-практичний семінар на тему: «Розвиток творчого потенціалу особистості педагога шляхом упровадження інноваційних освітніх технологій».

 

Більш детальніше про семінар дивіться у рубриці сайту "Семінари, конференції".

 

Людмила Базилевська,

25 квітня  2018 р.Стартуємо у новий 2017-2018 н.р.Шановні колеги,

прийшов час і ми знову разом!

 

Після літньої перерви хочу повідомити вам, що у рубриках сайту "Законодавство на допомогу вчителю", "До серпневих нарад" та "Починаємо навчальний рік" є багато чого корисного!

 

Заходьте, знову буду рада спілкуванню!

 

 У новому навчальному році нас чекають новації!

 

Ваша Людмила Базилевська,

19 серпня 2017 р.Про затвердження у 2016 р. програми з історії рідного краюШановні вчителі!

 

 Програма із змінами та доповненнями до курсу "Історія рідного краю. Дніпропетровщина" для учнів 5- 11 класів Дніпропетровської області (укладачі Братаніч Б.В. та Базилевська Л.Л.) затверджена Вченою радою ДОІППО від 26 вересня 2016 року (протокол № 7 від 26.09.16 р.) 

 

Програма носить статус регіональної і придатна до використання (дивіться рубрику "Вивчення історії рідного краю")

 

Людмила Базилевська,

28 вересня 2016 р.Дніпропетровщина має призера ІІІ етапу (національного) конкурсу "Учитель року-2016" у номінації "Історія"Вчителям історії, директорам шкіл!

 


22 квітня 2016 р. на ІІІ національному етапі (фінальному) Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2016" у номінації "Історія" вчителька історії СЗШ № 15 із м. Дніпропетровська - ВЛАСОВА Наталя Сергіївна  отримала ІІ місце.

 

За підсумками заключного туру конкурсу, що проходив цьогоріч у славетному місті Чернігові, журі визнало її лауреатом конкурсу "Учитель року - 2016" у номінації "Історія". 

 

КЗВО "Дніпровська академія неперервної освіти" рекомендує вчителям суспільних дисциплін досвід роботи Наталі Сергіївни Власової як зразковий приклад.

Людмила Базилевська,

24 квітня 2016 р.Нові підходи до вивчення історії та її термінівШановні друзі!

Нові державні свята!

 

Підтримаємо звернення МОН до педагогів, учнів, студентів та батьків із закликом належно вшанувати героїзм українських захисників

у день Героїв Небесної Сотні!

 

 

Зазначу, що рік Революції Гідності та російсько-української війни на сході країни стали переломними історичними подіями в історії України.

 

"Події на Майдані та на Східному фронті проявили вражаючу незламність, патріотизм та хоробрість українських захисників, які ціною свого здоров’я і життя боронять від агресора незалежність та цілісність нашої країни", - йдеться у зверненні Міністерства освіти і науки.

 

"Звертаємося до педагогів, учнів, студентів та батьків із закликом належно вшанувати героїзм українських захисників. І тих, які полягли, і тих, які сьогодні зі зброєю в руках захищають суверенітет України.

 

20 лютого – у день Героїв Небесної Сотні, а також щорічно – у День захисника України 14 жовтня пам’ятаймо про них, знайомих і не знайомих; вони виконали свій обов’язок перед народом і країною", - зазначають у відомстві.

 

Також у Міністерстві освіти вважають, що в час, коли кращі люди країни жертвують своїм життям і здоров’ям, творять історію нових Збройних Сил України, відзначати, нехай навіть "за звичкою", 23 лютого (скасований як свято Указом Президента №806/2014 від 14 жовтня 2014 року) день армії чужої держави, яка забирає життя українських громадян і плюндрує українську землю, було б і непатріотично, і аморально.

 

"Маємо власну країну, власну історію, власну армію, власні свята, власну гідність. Слава Україні! Героям слава!", - йдеться у зверненні Міністерства освіти і науки України до педагогів, учнів, студентів та батьків.

 

Людмила Базилевська за матеріалами МОН,

17 лютого 2015 р.